NRF i EV Repair tworzą EV Academy

NRF i EV Repair tworzą EV Academy

5 grudnia 2023 0 przez EV Manager

NRF i EV Repair Garage rozpoczęli wspólny projekt pod nazwą EV Academy, który ma pomóc mechanikom dokształcić się z naprawy aut elektrycznych.

EV Academy jest wspólnym przedsięwzięciem NRF oraz polskiej sieci franczyzowej EV Repair Garage. Celem EV Academy jest szkolenie mechaników do pracy z pojazdami elektrycznymi w całej Europie. Mechanicy i warsztaty mogą wybierać spośród 4 poziomów szkolenia, od podstawowego do specjalistycznego. Program szkoleniowy obejmuje wszystkie marki pojazdów elektrycznych i wszystkie aspekty, w tym oprogramowanie.

 

EV Academy uruchomiło swój program szkoleniowy 22 listopada w Automotive Campus w Holandii. Dwudniowa impreza inauguracyjna obejmowała szkolenie EV dla mechaników, szkolenie dla dystrybutorów części oraz konferencję prasową. Automotive Campus to idealna lokalizacja, ponieważ znajdują się tam warsztaty, sale konferencyjne i obiekty testowe.

 

W naszej organizacji EV Repair od lat szkolimy franczyzobiorców do pracy przy EV. Poprzez EV Academy chcemy podzielić się naszą wiedzą z całą Europą – mówi Bartosz Jeziorański z EV Repair.

 

Benjamin Meek, dyrektor ds. e-mobilności
Benjamin Meek, dyrektor ds. e-mobilności w NRF, Fot. NRF

NRF jest wiodącym europejskim dostawcą części aftermarket do pojazdów elektrycznych. Współpraca z EV Repair w celu uruchomienia EV Academy wpisuje się w te ambicje, aby wspierać transformację rynku wtórnego zelektryfikowanych układów napędowych – dodaje Ben Meek z NRF.

 

 

 

Źródło: motofaktor.pl